Судан 100дж жылу алған массасы 50гр күміс қасыштың температурасы қанша градусқа артады? c=250дж/кг°C


Ответы на вопрос

Отвечает Растрыгина Альбина.
Дано:
m=0,05 кг
Q=100 Дж
c=250 дж/кг °С
--------------------------
t–?

1) Q=cmt
t=Q/cm
2)t=100/250•0,05=8°С
Ответ: 8°С