Велосипедист рухається рівномірно по колу. Знайдіть в скільки разів пройдений шлях більший за

переміщення, якщо велосипедист проїхав чверть кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Городницкий Михаил.

Ответ:

Якщо велосипедист проїхав чверть кола, це означає, що він проїхав відстань, рівну чверті периметра кола. Периметр кола дорівнює 2πR, де R - радіус кола.

Отже, переміщення велосипедиста дорівнює 1/4 * 2πR = 1/2 * πR.

Шлях, пройдений велосипедистом, буде дорівнювати довжині чверті кола. Довжина чверті кола дорівнює 1/4 * 2πR = 1/2 * πR.

Тепер, щоб знайти в скільки разів пройдений шлях більший за переміщення, поділімо шлях на переміщення:

(1/2 * πR) / (1/2 * πR) = 1.

Отже, шлях і переміщення велосипедиста дорівнюють один одному. Шлях не більший за переміщення, адже в даному випадку вони рівні один одному.