Допоможіть терміново!!! 6. Катер пливе проти течії річки зі швидкістю 3 м/с відносно води.

Знайдіть переміщення катера відносно берега за 10 хв руху, якщо швидкість течії річки 0,5 м/с. (1 бал)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулеева Александра.

Ответ:1500 метров

Объяснение: скорость 1) 3м\с скорость 2) 0.5 м\с

10 минут так же можно представить как 600 секунд

v1 - v2 * t = (3 - 0.5) * 600 = 1500 м.