Допоможіть терміново!!! 6. Катер пливе проти течії річки зі швидкістю 2 м/с відносно води.

Знайдіть переміщення катера відносно берега за 10 хв руху, якщо швидкість течії річки 0,5 м/с. (1 бал)​

Ответы на вопрос

Отвечает Очеретна Вікторія.

Відповідь:

10хв=600с

v1=2м/с

v2=0,5м/с

s=(v1-v2)*t=(2-0,5)*600=900м

Пояснення: