На скільки градусів підніметься температура сталевої деталі масою 8,4 кг, якщо їй передати таку ж

кількість теплоти, яка потрібна для нагрівання 900 г води на 150С?

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

Ответ:

На 13,5°С

Объяснение:

Кількість теплоти для нагрівання води:

Q=cm∆t=4200Дж/кг°С*0,9кг*15°С=56700Дж

Підніметься температура сталевої деталі:

∆t=Q/(cm)=56700Дж/(500Дж/кг°С*8,4кг)=13,5°С