Чему равен путь автобуса, двигающегося со сред ней скоростью 15 m/s, за 60 секунд?


Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

Ответ:

Путь (S) = V × t
Дано: V=15m/s
t=60s
Подставим известные значения:

S = 15 м/с × 60 с = 900 м
Путь автобуса за 60 секунд равен 900 метров.

Объяснение:

Отвечает Мин Феликс.

Для розрахунку відстані, проінтегруємо середню швидкість автобуса за час руху:

Середня швидкість (v) визначається за формулою:

v = Δx / Δt,

де:

- v - середня швидкість (в метрах за секунду),

- Δx - зміна відстані (в метрах),

- Δt - зміна часу (в секундах).

В даному випадку маємо середню швидкість v = 15 м/с і час Δt = 60 с.

Тепер можна знайти зміну відстані Δx:

Δx = v * Δt,

Δx = 15 м/с * 60 с = 900 м.

Отже, автобус пройшов відстань 900 метрів за 60 секунд (або 0,9 кілометра).