Визначте питому теплоємність латуні, якщо при охолодженні на 20°С стрижня масою 400 г виділилося

кількість теплоти, що дорівнює 3,2 кДж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Муратханов Қазыбек.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

∆t=20°C

m=400г=0,4кг

Q=3,2кДж=3200Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=3200/(0,4*20)=400Дж/кг°С

Отвечает Чебан Никита.

Ответ:

невгамовні кВ есе вкнснквунчуч не чвазаздааззвжузввхвхвззвжввжхвюузвжуухжвжу