У прямолінійному провіднику завдовжки 192 см тече струм силою 2,3 А. Провідник розташований в

однорідному магнітномуполі індукцією 2,6 Тл. Визначте найбiльше та найменше значеннясили Ампера, яка може діяти на провідник.Увага! До поля вiдповiд внесіть округлене до сотих число,написане без пробiлiв та з комою для розділу цілої та десятковочастини, наприклад: 24,32Якщо у відповіді буде порушено ці правила, система її не зарахуе​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкинская Мария.

Ответ:

Сила Ампера (F) на провідник, що рухається в магнітному полі, може бути розрахована за допомогою формули:

F = B * I * L * sin(θ)

Де:

- F - сила Ампера (що ми шукаємо).

- B - індукція магнітного поля (2.6 Тл).

- I - сила струму в провіднику (2.3 А).

- L - довжина провідника (192 см, або 1.92 м).

- θ - кут між напрямком струму і напрямком індукції магнітного поля.

Найбільше значення сили Ампера буде при sin(θ) = 1 (тобто коли напрям струму і напрям індукції паралельні), а найменше значення буде при sin(θ) = 0 (тобто коли напрям струму і напрям індукції перпендикулярні).

Розрахуємо найбільше і найменше значення сили Ампера:

1. Найбільше значення (коли sin(θ) = 1):

F_max = 2.6 Тл * 2.3 А * 1.92 м * 1 = 11.232 Н

2. Найменше значення (коли sin(θ) = 0):

F_min = 2.6 Тл * 2.3 А * 1.92 м * 0 = 0 Н

Отже, найбільше значення сили Ампера, яка може діяти на провідник, дорівнює 11.232 Н, а найменше значення - 0 Н.