У прямолінійному провіднику завдовжки 60 см тече струм силою 1.2 А. Провідник розташований в

однорідному магнітному полі індукцією 1.5 Тл. Визначте найбільше та найменше значення сили Ампера, яка може діяти на провідник.

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Алина.
F=I*B*L*sina
1) a=90  Fmax=I*B*L=1,2*1,5*0,6=1,08 H
2) a=0   Fmin=1,2&1,5*0,6*0=0 H