Обчисліть і запишіть масу (г) води в цьому розчині Визначте коефіцієнт розчинності амоній хлориду

за температури 50°С, якщо в 450 г насиченого розчину міститься 150 г солі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:Для обчислення коефіцієнта розчинності амоній хлориду (NH4Cl) при температурі 50°C, спочатку визначимо масову частку амоній хлориду у насиченому розчині при даній температурі. Далі використаємо це значення для обчислення коефіцієнта розчинності.

Маса амоній хлориду у насиченому розчині (m_розчину) - 450 г.

Маса амоній хлориду (NH4Cl) у розчині - 150 г.

Масова частка амоній хлориду (w) в насиченому розчині обчислюється за формулою:

w = (маса розчиненої речовини / маса розчину) * 100%

w = (150 г / 450 г) * 100% = 33.33%

Отже, масова частка амоній хлориду у насиченому розчині при 50°C дорівнює 33.33%.

Коефіцієнт розчинності (Ksp) обчислюється за формулою:

Ksp = w / (100% - w)

Ksp = 33.33 / (100% - 33.33) = 0.5

Отже, коефіцієнт розчинності амоній хлориду при температурі 50°C дорівнює 0.5.

Объяснение: