Розпишіть:Яку швидкість має електрон, що пройшов зі стану спокою прискорюючу напругу 182 В?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Илья.

Ответ:

8*10⁶ м/с

Объяснение:

Дано:

U=182 B

m=9,1⋅10^(-31)кг

q=1,6*10^(-19) Кл

v=

_______________________

(m*v^2)/2=e*U  

V=\sqrt{\dfrac{2*q*U}{m} }=\sqrt{\dfrac{2*1.6*10^{-19}*182 }{9.1*10^{-31} } }=8*10^{6}м/с

Отвечает Керн Лида.

Ответ:

Швидкість електрона, який пройшов зі стану спокою під впливом прискорюючої напруги, може бути обчислена за допомогою формули для кінетичної енергії:

K.E = q * V

Де:

K.E - кінетична енергія електрона

q - елементарний заряд (приблизно 1.602 x 10^-19 Кл)

V - напруга (182 В)

Знаючи значення q і V, можемо обчислити кінетичну енергію електрона, і потім визначити його швидкість.