5 Помнож суму чисел -26 і 15 на: а) менше з них б) більше з ниХ play pinun​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Арсений.

Звісно, давайте розглянемо обидва варіанти:

a) Менше з чисел -26 і 15 - це -26. Помножимо -26 на суму -26 і 15:

-26 * (-26 + 15) = -26 * (-11) = 286

б) Більше з чисел -26 і 15 - це 15. Помножимо 15 на суму -26 і 15:

15 * (-26 + 15) = 15 * (-11) = -165

Отже, результати будуть:

а) 286, якщо множити на менше число -26.

б) -165, якщо множити на більше число 15.