1) Запиши дріб - сімнадцять двадцять перших; 2) Додай до нього - вісім двадцять перших; 3) Виділи

цілу частину неправильного дробу; 4)Від результату відніми - одинадцять сорок других; 5) Скороти дріб; 6) Помнож його на сім двадцять шостих; 7) Одержаний результат помнож три рази сам на себе; 8) Даний дріб помнож на вісім цілих дві третіх; 9) Дріб, що вийшов, помнож на взаємно обернений; 10) Запиши результат!

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Сергей.

Ответ:

1.

 \frac{17}{21}

2.

 \frac{17}{21}  +  \frac{8}{21}  =  \frac{17 + 8}{21}  =  \frac{25}{21}

3.

 \frac{25}{21}  = 1 \times \frac{4}{21}

4.

1 \times \frac{4}{21}  -  \frac{11}{42} =  \frac{39}{42}

5.

 \frac{39}{42}  =  \frac{13}{14}

6.

 \frac{13}{14}  \times  \frac{7}{26}  =  \frac{1}{4}

7.

 \frac{1}{4}  \times  \frac{1}{4}  \times  \frac{1}{4}  =  \frac{1}{64}

8.

 \frac{1}{64}  \times 8 \times \frac{2}{3}  =  \frac{1}{12}

9.

 \frac{1}{12}  \times  \frac{12}{1}  = 1

10. 1