по двох паралельних коліях назустріч один одному рухаються два прїзди швидкість пасажирського

поїзда 25м/с а вантажного 72км/год на скільки скорочується відстань між локомотивом поїздів що секунди

Ответы на вопрос

Отвечает Лепаловская Карина.

Ответ:

45м/с

Объяснение:

v1=25м/с

v2=72км/год

vзб - ?м/с

vзб=v1+v2

v2=72км/год=(72*1000м)/3600с=20м/с

vзб=25м/с+20м/с=45м/с