По паралельних залізничних коліях назустріч один одному рухаються два потяги: вантажний зі

швидкістю 54км/год і пасажирський зі швидкістю 72км/год. Визначте інтервал часу, протягом якого один потяг проходитиме вздовж другого, якщо довжина вантажного потягу - 860м, а пасажирського - 400 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Приходкин Саша.

переведемо швидкості потягів у м/c: для вантажного  54 : 3,6 = 15 м/с, для пасажирського - 72 : 3,6 = 20 м/с, тобто зближення потягів відбувається з швидкістю 35 м/с. Довжина шляху проїзду потягу повз інший дорівнює сумі їх довжин, тобто 860 + 400 = 1260 м., тому часу прямування між потягами  t = 1260 / 35 = 36 c.