З кошика повітряної кулі, що перебувала на певній висоті над землею, упав залізний цвях. На які

висоті була куля, якщо цвях впав на землю через 4 с після початку руху. Якою буде її швидкість перед ударом об землю? З рішенням

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

Позначимо:

h - висоту, на якій знаходилася куля (в метрах).

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.81 м/с² на поверхні Землі).

t - час падіння (4 с).

Використовуючи рівняння руху для вільного падіння:

h = (1/2) * g * t²

h = (1/2) * 9.81 м/с² * (4 с)²

h = (1/2) * 9.81 м/с² * 16 с²

h = 78.48 м

Отже, висота, на якій знаходилася куля, була приблизно 78.48 метрів.

Тепер розглянемо швидкість перед ударом об землю. Використаємо рівняння швидкості:

v = g * t

v = 9.81 м/с² * 4 с

v = 39.24 м/с

Отже, швидкість кулі перед ударом об землю була приблизно 39.24 м/с.