1.Катер зі швидкістю 30км/год рухався 2 години на північ, а потім 4 години з тією ж швидкістю на

схід. Визначити: а) Шлях і модуль переміщення тіла за весь час руху. б) Середню шляхову швидкість і середню швидкість переміщення за весь час руху.Большое спасибо!​

Ответы на вопрос

Отвечает Абраменков Александр.

Ответ:

Дано:
V=30 км/ч
t1=2ч
t2=4ч
|S|-?
Vcредняя-?
Решение:
а)S1 = V*t1 = 30 *2= 60 км
S2=V*t2=30 *4 = 120 км
|S|=√((S1)² + (S2)²)=√((60)² + (120 ²)= 134км
б)Vср = (S1+ S2) / t общ.
Vср=(60 +120) / (2 +4) =30 км/ч
VсрS=|S|/t общ.=134 / 6=22 км/ч
Ответ: а) |S|=134км
б) Vср=30 км/ч
VсрS=22 км/ч

Объяснение: