Яку масу води можна нагріти на 20 °С, затративши 21 МДж теплоти? Відповідь запишіть числом без

одиниць вимірювання. дам 40 балів пж за 2 минут​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

∆t=20°C

Q=21МДж=21000000Дж

с=4200Дж/кг°С

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=21000000/(4200*20)=250кг