5. Машина зі швидкістю 75KM /год долає шлях за 1 год 15хв. Скільки часу знадобиться мотоциклісту,

щоб подолати такий самий шлях зі швидкістю30 м/с? Ппжпжпж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Урюпина Анастасия.

Ответ:

Машина подолала шлях зі швидкістю 75 км/год за 1 годину 15 хвилин, що дорівнює 1,25 години.

Тепер, щоб знайти час, який мотоциклісту знадобиться для подолання того ж самого шляху зі швидкістю 30 м/с, використайте формулу:

Час = Відстань / Швидкість

Спочатку переведіть швидкість мотоцикліста в одиниці вимірювання, які використовується в першому випадку (км/год).

1 м/с = 3,6 км/год

Отже, 30 м/с = 30 * 3,6 км/год = 108 км/год.

Тепер, використовуючи формулу:

Час = Відстань / Швидкість

Час = 75 км / 108 км/год ≈ 0,6944 години (або приблизно 41,67 хвилини).

Отже, мотоциклісту знадобиться приблизно 41,67 хвилини, щоб подолати той же шлях зі швидкістю 30 м/с.