Велосипедист від'їхав від стадіону о 09:00 i рухався зі швидкістю 16 км/год. Мотоцикліст вİд'їхав

від того самого стадіону о 09:45 і рухався зі швидкістю 48 км/год. Скільки часу знадобиться мотоциклісту, щоб, доганяючи велосипедиста, він перебував на відстані 4 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Мансур.

Объяснение:

треба знайти спочатку скільки проїхав велосипедист

16км/ч, отже коли виїхав мотоцикл велосипед був на відстані 12 км, мотоцикл проїде 12 км за (48/60=0.8км: 0.8/2=0.4км за 30 секунд; 0.8+0.4= 1.2км, отже 12 км він проїде за 10 за, бо 1.2*10=12)