ЕРС батареї 3 В.зовнішній опір кола 12 Ом,а внутрішній-0,5 Ом.Визначте енергію зарядженого

конденсатора

Ответы на вопрос

Отвечает Ондар Мандухай.

Объяснение:

Для визначення енергії зарядженого конденсатора можна використовувати формулу:

E = (1/2) * C * V^2

де:

E - енергія (у джоулях),

C - ємність конденсатора (у фарадах),

V - напруга на конденсаторі (у вольтах).

Спочатку потрібно знайти ємність конденсатора. Ви можете використовувати формулу:

C = 1 / (1/C1 + 1/C2)

де C1 - зовнішня ємність, а C2 - внутрішня ємність.

C1 = 12 Ом, C2 = 0.5 Ом

C = 1 / (1/12 + 1/0.5)

C = 0.48 Ф (фарад)

Зараз ви можете визначити енергію конденсатора, використовуючи напругу 3 В:

E = (1/2) * 0.48 * (3^2)

E = 2.16 дж (джоулів)

Отже, енергія зарядженого конденсатора становить 2.16 джоулів.