Вага алюмінієвого циліндру тіла дорівнює 5 Н. Знайдіть кількість теплоти, яка необхідна для

нагріву цього тіла від 35 °С до 95 °С? ( g= 10 Н/кг) срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Борискина Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

P=5H

∆t=95-35=60°C

c=920Дж/кг°С

Q-?

P=mg=>m=P/g=5/10=0,5кг

Q=cm∆t=920*0,5*60=27600Дж