Тіло що вільно падало протягом останіх двох секунд падіння пройшло шлях 90 м . Визначте час польоту

і кінцеву швидкість падіння

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Катерина.

Ответ:

Буду вдячна за кращу відповідь

Объяснение:

Для визначення часу польоту і кінцевої швидкості падіння можна використовувати рівняння руху вільно падаючого тіла.

1. Перш ніж знайти час польоту, визначимо прискорення вільного падіння (g), яке приблизно дорівнює 9,81 м/с² на Землі.

2. За рівнянням руху s = (1/2) * g * t^2, де s - шлях, g - прискорення вільного падіння, t - час польоту, ми можемо знайти час:

90 м = (1/2) * (9.81 м/с²) * t^2

Перетворимо це рівняння для знаходження t:

90 м = 4.905 м/с² * t^2

t^2 = 90 м / 4.905 м/с²

t^2 ≈ 18.36 с²

t ≈ √18.36 с ≈ 4.29 с

Тепер, коли ми знаємо час польоту (t), ми можемо знайти кінцеву швидкість (V):

3. Використовуючи рівняння V = g * t, ми отримаємо:

V = (9.81 м/с²) * (4.29 с) ≈ 42.09 м/с

Отже, час польоту дорівнює приблизно 4.29 секунди, а кінцева швидкість падіння приблизно 42.09 м/с.