Рух тiла задано рiвнянням x=0,5+51-21. Визначте швидкість руху тіла через 3c. 40 балов !!​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Артем.

Ответ:

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2.

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метра

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.Далі, для знаходження швидкості в даному момент часу, використовуйте похідну від функції x по відношенню до t:

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.Далі, для знаходження швидкості в даному момент часу, використовуйте похідну від функції x по відношенню до t:v(t) = dx/dt

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.Далі, для знаходження швидкості в даному момент часу, використовуйте похідну від функції x по відношенню до t:v(t) = dx/dtv(t) = d/dt (0,5 + 5t - 2t^2)

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.Далі, для знаходження швидкості в даному момент часу, використовуйте похідну від функції x по відношенню до t:v(t) = dx/dtv(t) = d/dt (0,5 + 5t - 2t^2)v(t) = 5 - 4t

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.Далі, для знаходження швидкості в даному момент часу, використовуйте похідну від функції x по відношенню до t:v(t) = dx/dtv(t) = d/dt (0,5 + 5t - 2t^2)v(t) = 5 - 4tТепер можна визначити швидкість через 3 секунди:

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.Далі, для знаходження швидкості в даному момент часу, використовуйте похідну від функції x по відношенню до t:v(t) = dx/dtv(t) = d/dt (0,5 + 5t - 2t^2)v(t) = 5 - 4tТепер можна визначити швидкість через 3 секунди:v(3) = 5 - 4(3) = 5 - 12 = -7 м/с

Для визначення швидкості руху тіла, вам спершу потрібно знайти положення тіла в часі t = 3 секунди за заданою рівнянням x = 0,5 + 5t - 2t^2. Підставляючи t = 3 секунди:x(3) = 0,5 + 5(3) - 2(3)^2x(3) = 0,5 + 15 - 18x(3) = -2,5 метраОтже, тіло знаходиться на положенні -2,5 метра від початкової точки через 3 секунди.Далі, для знаходження швидкості в даному момент часу, використовуйте похідну від функції x по відношенню до t:v(t) = dx/dtv(t) = d/dt (0,5 + 5t - 2t^2)v(t) = 5 - 4tТепер можна визначити швидкість через 3 секунди:v(3) = 5 - 4(3) = 5 - 12 = -7 м/сОтже, швидкість руху тіла через 3 секунди дорівнює -7 метрів на секунду

Поставте зірку