Учень обчислив, скільки потрібди за температури 80 °С, щоб нагріти 100 г холодної води від 8 до

20°С. Яку поправку необхідно внести в об- числення, щоб урахувати теплоємність калориме- тра, у якому міститься холодна вода? Теплоємність" калориметра становить 50 Дж/°С

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Софья.

Ответ:

2.4г води треба взяти додатково

Объяснение:

щоб нагріти 100г води з 8 гардусів до 20 треба дізнатися Qводи

Qводи=4.2*100*12=5040дж
mв=5040/(60*4.2)=20г
mв(для калориметра)=(12*50)/(60*4.2)=2.4г