Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Даю 50 балів!!!!!!!У однорідному магнітному полі з індукцією 80 мТл

на провідник зі струмом 10 А діє сила 40 мН. Під яким кутом до ліній індукції розміщений провідник, якщо його довжина дорівнює 10 см? Відповідь подай в градусах у вигляді цілого числа без одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Чеберко Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

В=80мТл=0,08Тл

F=40мН=0,04Н

L=10см=0,1м

І=10А

а-?

F=BILsina=>

sina=F/(BIL)=0,04/(0,08*10*0,1)=0,5=30°