Фізика будь ласка, терміново!! вирішити задачу' знайти - іДано: l - 2 мВ - 40мТлS - 50 см А - 140

мДжальфа - 45°​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубіцька Віка.

1. Спочатку переведемо всі одиниці в СІ одиниці:

- l = 2 м

- B = 40 мТл = 0.04 Тл (1 Тесла = 1 Вб/м²)

- S = 50 см = 0.5 м

- A = 140 мДж = 140 * 10^(-3) Дж

- α = 45°

2. За формулою для роботи, виконаної проти магнітного поля:

A = B * S * l * cos(α)

Підставимо відомі значення:

140 * 10^(-3) Дж = 0.04 Тл * 0.5 м * 2 м * cos(45°)

3. Розглянемо тепер косинус 45°:

cos(45°) = √2 / 2 ≈ 0.707

4. Підставимо значення косинуса в рівняння та розв'яжемо для A:

140 * 10^(-3) Дж = 0.04 Тл * 0.5 м * 2 м * 0.707

5. Розв'яжемо для A:

A ≈ (140 * 10^(-3) Дж) / (0.04 Тл * 0.5 м * 2 м * 0.707)

A ≈ 0.99 Дж

Отже, робота, виконана проти магнітного поля, дорівнює приблизно 0.99 Дж.