Розв'яжіть будь ласка ( бажано с дано) Тіло рухається в напрямку, протилежному напрямку осі Ох, з

постійною швидкістю 18 км/год. Початкова координата тiла дорівнює 30 м. Запишіть рівняння координати. Знайдіть координату тiла та модуль його переміщення через 10 с пiсля початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Кучерявий Бодя.

Ответ:

Дано:

- Тіло рухається в напрямку, протилежному напрямку осі Ох

- Швидкість тіла дорівнює 18 км/год

- Початкова координата тіла дорівнює 30 м

- Час спостереження становить 10 с

Швидкість тіла можна перевести до м/с:

18 км/год = (18 * 1000) / 3600 м/с ≈ 5 м/с

Рівняння координати тіла має вигляд:

x = x₀ + vt

де x₀ - початкова координата тіла, v - швидкість тіла, t - час спостереження.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

x = 30 + 5 * 10 = 80 м

Таким чином, координата тіла через 10 с після початку спостереження дорівнює 80 м.

Модуль переміщення можна знайти за формулою:

|Δx| = |x - x₀|

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

|Δx| = |80 - 30| = 50 м

Отже, модуль переміщення тіла після 10 с становить 50 м.