Катер рухається прямим каналом з незмінною швидкістю 2,5 м/с у напрямку, протилежному напрямку осі

ОХ. Початкова координата катера становила 500 м. Запишіть рівняння координати катера. Визначте координату катера через 0,5 год після початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Нартов Данил.

Х=500+2,5*t; t=1800c; x=500+2,5*1800=5000м