Визначте обʼем сирнікового коробка якщо його довжина 0,52 дм ширина 3,8 см а висота 12мм відповидь

подайте в кубичних метров

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллина Амалия.
Для знаходження об'єму сирнікового коробка спершу переведемо всі виміри до одиниць вимірювання, які легше порівнювати.

1 дециметр (дм) = 0,1 метра (м)
1 сантиметр (см) = 0,01 метра (м)
1 міліметр (мм) = 0,001 метра (м)

Отже, довжина коробка в метрах: 0,52 дм * 0,1 м/дм = 0,052 метра
Ширина коробка в метрах: 3,8 см * 0,01 м/см = 0,038 метра
Висота коробка в метрах: 12 мм * 0,001 м/мм = 0,012 метра

Тепер можна знайти об'єм коробка, перемноживши всі ці виміри:
Об'єм = 0,052 м * 0,038 м * 0,012 м = 0,00002496 кубічних метра (м³).

Отже, об'єм сирнікового коробка становить близько 0,00002496 м³.