Автобус за перші 1,5 години руху проїхав 60 км а за наступні 0,5 годин 80 км яка середня швидкість

автобусу?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Никита.

Ответ:

70км/год

Объяснение:

v=l/t

Vсер=l1+l2+l3+.../t1+t2+t3+...

Vсер=60+80/1,5+0,5=140/2=70км/год