На провідник зі струмом довжиною 2м, розміщеному в магнітному полі з індукцією, яка дорівнює 0,15

Тл діє сила 3Н. Визначити струм провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ануфрієв Василь.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L=2м

В=0,15Тл

F=3H

І-?

F=BIL=>

I=F/(BL)=3/(0,15*2)=10A