X=4+5t знайти початкову координацію іта швидкість тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврюшенко Максим.
За даною формулою, x = 4 + 5t, ми можемо знайти початкову координату (позначимо її як x₀) і швидкість (позначимо її як v₀) тіла на початковий момент часу, коли t = 0.

1. Початкова координата x₀ визначається при t = 0:

x₀ = 4 + 5 * 0
x₀ = 4

Отже, початкова координата x₀ дорівнює 4.

2. Швидкість v₀ - це похідна по часу від координати x:

v₀ = dx/dt

Похідна від даної функції x = 4 + 5t:

v₀ = d/dt(4 + 5t)

Похідна від константи 4 залишається нулем, і похідна від 5t дорівнює 5:

v₀ = 0 + 5

Отже, швидкість тіла на початковий момент часу v₀ дорівнює 5.

Отже, початкова координата x₀ дорівнює 4, а швидкість v₀ дорівнює 5.


Постав 5 зірок пж