Тіло, рухаючись вздовж осі Х, за 5с перемістився із точки з координатою 10м у точку із координатою

-10м. Визначити модуль переміщення тіла та проєкцію його швидкості на ось дяку. Закони руху тіл мають вигляд: Х1(t)= 63 - 6,2t; Х2(t)= -12 + 4t. Визначити час і місце зустрічі тіл.Большое вам спасибо! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чечеткин Олег.

Ответ:
Дано:
Хконеч.=-10
Хнач.=10
t=5с
Х1(t)= 63 - 6,2t; Х2(t)= -12 + 4t.

|S|=Xконеч.-Х нач.= -10-10=20м
X1(t) и X2(t)
Vx(t) = dX(t)/dt.
X1(t) = 63 - 6.2t

X2(t) = -12 + 4t
Vx1(t) = dX1(t)/dt = -6.2 м/с

Vx2(t) = dX2(t)/dt = 4 м/с
X1(t) и X2(t):63 - 6.2t = -12 + 4t
10.2t = 75

t = 75 / 10.2=7.3с
X1(S)(7.3) = 63 - 6.2 * 7.3=17.74 м
Ответ: t встречи=7.3с
место встречи S=17.74м

Объяснение: