Тіло, рухаючись вздовж осі Х, за 5с перемістився із точки з координатою 10м у точку із координатою

-10м. Визначити модуль переміщення тіла та проєкцію його швидкості на ось. Очень нужно!Большое спасибо!​

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Ксения.

Ответ:
Дано:
Хнач.=10
Хконеч.=-10
t=5с
Решение:

D = |Xнач.- Xконеч.| = |10 м - (-10 м)| = 20 м.
Vx = D / t
Vx = 20 / 5 = 4 м/с.
Ответ: D=20м.
Vx=4м/с

Объяснение: