Мотоцикл перші 5 хв рухався з середньою швидкістю 36 км/год. За скільки часу він подолає такий же

шлях, рухаючись зі швидкістю 20 м/с? Будь ласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Бодров Максим.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

t1=300c

v1=36км/год=10м/с

L1=L2

v2=20m/c

t2-?

L1=v1*t1=300*10=3000m

L2=L1

t2=L2/v2=3000/20=150c=2.5хв