Автомобіль перші 5 хв рухався зі швидкістю 36 км/год. За скільки часу він подолає такий же шлях,

рухаючись зі швидкістю 20 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Олицкая Софья.

36 км/год * (1000/3600) = 10м/с

S = 5хв*60 * 10м/с = 3000 м

t₂ = 3000 м / 20 м/с = 150 с = 2хв 30 с

Відповідь: t₂ = 2 хв 30 с