Для нагрівання тіла масою 32 кг на 21°C витрачено 591360дЖ З чого виготовлене це тіло ?


Ответы на вопрос

Отвечает Прутьян София.

Объяснение:

Дано:

m=32кг

t=21°C

Q=591360Дж

c-?

Q=cmt=>c=Q/(mt)=591360/(32*21)=880Дж/кг°С(Цегла)