Довжина прямокутника 13 см ширина 7 см. знайти периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Ефременков Вова.

Ответ:

Р=40 см

Пошаговое объяснение:

Формула периметра прямокутника:

Р=2(a+b)

Замість a і b підставляємо наші значення:

P=2(13+7)=2•20=40 (см)

Отвечает Журавлёва Евгения.

Ответ:

на фото

Пошаговое объяснение: