При вільному падінні з даху будинку ціла цеглина долетить до поверхні Землі за 2 с. Скільки часу

триватиме падіння з тієї ж висоти половинки цегли?

Ответы на вопрос

Отвечает Вальшин Айдар.

Объяснение:

При вільному падінні час падіння тіла не залежить від його маси. Тому час падіння половини цеглини буде таким же, як і час падіння цілої цеглини, тобто 2 с.

Відповідь: 2 с.

Розрахунок:

```

t = h / g

```

де:

* t - час падіння, с

* h - висота, з якої падає тіло, м

* g - прискорення вільного падіння, 9,81 м/с2

Для цілої цеглини:

```

t = 20 / 9,81 = 2 с

```

Для половини цеглини:

```

t = 20 / 9,81 = 2 с

```

Як видно з розрахунків, час падіння половини цеглини такий же, як і час падіння цілої цеглини. Це пов'язано з тим, що при вільному падінні тіло рухається під дією сили тяжіння, яка не залежить від маси тіла.