Яку кількість теплоти необхідно для нагрівання 1кг води в залізному чайнику масою 300г від 20

градусів Цельсія до кипіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

Відповідь:

Q=Q1+Q2

Q1=c1*m1*Δt1=920*0.2*(100-20)=14 720 Дж

Q2=c2*m2*Δt2=4200*1.5*(100-20)=504 000 Дж

Q=Q1+Q2=14720+504000=518 720 Дж

Пояснення: