Вкажіть значення проекції початкової швидкості та прискорення з рівнання Sx =5t + 2 t срочно пжпжпж​


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Ярик.

Постав 5 зірок будь ласка

З рівняння Sx = 5t + 2t:

- Початкова швидкість (V0x) визначається як коефіцієнт при t у рівнянні, оскільки це показник першого порядку швидкості. Тобто V0x = 5.

- Прискорення (ax) визначається як похідна від швидкості за відносною часу, тобто друга похідна Sx за відносною до t. У вашому виразі Sx = 5t + 2t, похідну двічі отримаємо:

Sx = 5t + 2t

Vx = d(Sx)/dt = 5 + 2 = 7

ax = d(Vx)/dt = d(7)/dt = 0

Таким чином, значення прискорення ax = 0.

Отже, початкова швидкість V0x дорівнює 5, а прискорення ax дорівнює 0.