3. Провідник, сила струму в якому дорівнюе 40 А, знаходиться в однорідному магнитному полі. Яка

індукцiя магнітного поля, якщо на проводник довжиною 10 см, що утворке ку 90° із напрямом вектора магиíтноï iндукцiї, де з боку магнітного поля сила 16 мн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аширбек Нариман.

Ответ:

Объяснение:

B = 16*10^-6 / 40*0.1 * sin 90 = 16*10^-6 / 4*10^1 * 10^-1 *1  = 16 *10^-6 / 4 = 4*10^-6 Тесла = 4 мкТесла