У трьох вершинах квадрата зі стороною 10 см розташовані заряди -3 нКл, 6 нКл, - 9 нКл. Знайти

напруженість електричного поля в четвертій вершині. ПОЯСНЕННЯ НЕ З ЧАТУ ДЖПТІ

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Объяснение:

Напруженість електричного поля в четвертій вершині квадрата можна знайти за формулою:

E = k * (q1 / r1^2 + q2 / r2^2 + q3 / r3^2)

де k - постійна Кулонa, q1, q2, q3 - заряди в вершинах квадрата, r1, r2, r3 - відстані від цих зарядів до четвертої вершини.

Підставляючи дані у формулу, отримуємо:

E = 9 * 10^9 * (-3 * 10^-9 / (10 * 10^-2)^2 + 6 * 10^-9 / (10 * 10^-2)^2 + (-9 * 10^-9) / (10 * 10^-2)^2) = -1.8 * 10^5 Н/Кл

Таким чином, напруженість електричного поля в четвертій вершині квадрата дорівнює -1.8 * 10^5 Н/Кл.