Посланий радіолокатором сигнал повернувся назад через 43 мкс. Яка відстань до перешкоди?


Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 43 мкс = 0,43 * 10³с

c = 3 * 10⁸ м/с = 300000 км/с (швидкість світла)

Найти: S₂ - ?

S = с * t , де c = 3 * 10⁸ м/с = 300000 км/с (швидкість світла)

S₁ = 300000 * 0,43 * 10³ = 300000 * 0,00043 = 120 км

Так як сигнал летів туди і назад, то тоді  відстань до об'єкта:

S₂ = S₁/2 = 120/2 = 60 км