СРОЧНО!!!!! Під час аварійного гальмування, водієві вдалося зупинити автомобіль, що рухався зі

швидкістю 54 км/год, за 5 с. Якою була швидкість руху автомобіля через 3 с після початку гальмування?

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Кузнецов.
Vo=54kM/год=15м/с
v=OM/c
t=5c
• • •
v=votat
a=v-vo/t a=0-15/5=-3M/c2 v=15-3*2=9M/c