Запиши десятковий дріб у вигляді звичайного, якщо можливо, скороти результат 1) 0,12 2) 0,37 3)

0,65 Допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ембергенов Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Афонин Ваня.

0.12 =  \frac{12}{100}  =  \frac{3}{25}

0.37 =  \frac{37}{100}

0.65 =  \frac{65}{100}  =  \frac{13}{20}