Велосипедист почав рухатися і розвив швіткість 5 м/с за 25 с. Яким є прискорення велосипедиста?


Ответы на вопрос

Отвечает Скрипник Владислав.

Відповідь: 0,2 м/с².

Пояснення:

Використаємо формулу прискорення:
a = v / t
a - прискорення (м/с²)

v - кінцева швидкість (м/с)

t - час (с)
a = v / t = 5 м/с / 25 с = 0,2 м/с²

Отвечает Тимошенко Ангелина.

Ответ:

Для визначення прискорення (a) велосипедиста можна використовувати формулу для розрахунку прискорення:

a = Δv / t,

де

a - прискорення,

Δv - зміна швидкості,

t - час.

У даному випадку велосипедист рухався і розвинув початкову швидкість 0 м/с (тому що він почав рухатися з миру), а потім розвинув швидкість 5 м/с за 25 секунд.

Δv = 5 м/с - 0 м/с = 5 м/с,

t = 25 с.

Підставимо ці значення в формулу:

a = 5 м/с / 25 с = 0,2 м/с².

Отже, прискорення велосипедиста дорівнює 0,2 м/с².

Объяснение: