47. При рівномірному русі вантажу по похилій площині до тіла прикладають силу F. Яким є ККД

похилої площини (F = 4 Н, l = 1 м, h = 20 см, m = 1кг, g = 10 Н/кг)?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулясова Елизавета.

Ответ:

ККД похилої площини - 50%

Объяснение:

Дано:

F = 4 Н

l = 1 м

h = 20 см = 0,2 м

m = 1 кг

g = 10 Н/кг

Знайти: η

Розв’язок:

η = 100% * А(к) / А(в)

А(к) = mgh; А(в) = F * l

η = 100% * mgh / Fl

η = 100% * ( 1 кг * 10 Н/кг * 0,2м / (4 Н * 1 м) ) = 100% * 2 / 4 = 50%

Відповідь: η = 50%.