2. Кінь рівномірно тягне воза протягом 20 хв, виконуючи при цьому роботу 360 кДж. З якою

швидкістю рухається кінь, якщо він розвиває зусилля 0,5 кН ?СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Дагаев Максим.

Ответ:

0,6 м/с

Объяснение:

Дано: t=20хв =1200с

А=360кДж =360000Дж

F=0,5кН=500Н

g=10н/кг

Знайти: V-?

Розв'язання : Ек= mv2/2

F=mg➡m=F/g=500H/10н/кг =50 кг .

А=Fl➡l=A/F= 360000Дж/500Н = 720м.

N=A/t= 360000Дж/1200с=300Вт.

N=Fvv=N/F =300Вт/500Н=0,6м/с.